در حال بارگزاری ...

ارسال پیکی :

هایپر کار فقط در شهر تهران ارسال از طریق پیک دارد . هزینه ارسال از طریق پیک برای مشتریان شهر تهران که تمایل به ارسال پیکی دارند بر عهده مشتری است و به خود پیک پرداخت می شود . هزینه پیک متغییر و بر اساس  فاصله فروشگاه تا مشتری می باشد .   کاربر در هنگام ثبت سفارش باید ارسال پیکی را انتخاب نماید

زمان ارسال از طریق پیک موتوری روزهای زوج از ساعت 4 عصر تا 8 شب می باشد. سفارشاتی که بعد از ساعت 16 ثبت شوند در اولین روز زوج کاری بعد ارسال خواهد شد 

ارسال پستی :

هایپر کار به سر تاسر ایران ارسال پستی خواهد داشت در صورتی که روش ارسال پستی را انتخاب کنید . سفارش شما از طریق ارسال پستی با پست پیشتاز ارسال خواهد شد هزینه ارسال پستی مصوب دریافت می گردد. 

 
ارسال تیپاکس :

 

هایپر کار به سر تاسر ایران ارسال تیپاکسی خواهد داشت در صورتی که روش ارسال تیپاکس را انتخاب کنید . سفارش شما از طریق ارسال با تیپاکس ارسال خواهد شد هزینه ارسالبر اساس نرخ مصوب تیپاکس به صورت پس کرایه دریافت می گردد. 

 

 

 در صورت سفارش لاستیک علاوه بر هزینه ارسال بابت هر حلقه لاستیک مبلغ 25 هزار تومان بابت هزینه بسته بندی ، حجم کالا و هزینه های جانبی از مشتری دریافت خواهد شد.

دسته بندی ها
ترانس و استابلایزر - یو پی اس
دوربین مدار بسته
کمپرسور یخچال و فریزر
لوازم جانبی
دزدگیر خودرو
پخش خودرو
بلندگوی خودرو
دزدگیر اماکن
تعمیرات